Leren ontspannen in beweging

Feldenkrais lesserie om al bewegend meer te ontspannen

Ontspannen is voor veel mensen bijna een noodzaak geworden in deze volle tijd. Hoe fijn zou het zijn als je niet alleen meer ontspanning voelt, maar ook merkt dat je bewegingen lichter, vloeiender en bijna stromend worden, alsof je lichaam vanzelf meebeweegt?

In deze Feldenkrais lesserie ‘Leren ontspannen in beweging’ richt je je niet bewust op ontspannen. Al bewegend gaan je spieren steeds beter samenwerken terwijl je je aandacht richt op lichtheid en gemak. Je bewegingen gaan dan vanzelf makkelijker en aan het eind van elke les merk je meestal dat je dieper hebt ontspannen dan je vooraf mogelijk had gedacht. Dat voel je ook direct in hoe je staat en loopt. En omdat bewegen je daarnaartoe bracht blijft de ontspanning langer stand houden dan bij directe ontspanningsoefeningen.

Wat je krijgt in deze Feldenkrais lesserie

Na aankoop krijg je direct toegang tot zes audio-feldenkraislessen, ieder met een eigen ingang naar lichtheid, souplesse en natuurlijk bewegen.

De zes lessen

  1. Door naar gemak te zoeken ruimte creëren: hand door de lucht naar achteren met variaties – in zijlig
  2. Verbinding voet-hand via het skelet en naar rollen – in ruglig
  3. Verbinding arm en been via de romp
  4. Je wervelkolom wakker maken: pre-kruipen en hoofd door het poortje – in buiklig
  5. Zeester beweging
  6. Ruimte maken in de flank: zijwaarts bewegen

Kosten

De volledige ademserie kost € 77,- inclusief BTW.

Serie: Leren ontspannen in beweging

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
E-mailadres(Vereist)
Naam(Vereist)
Adres(Vereist)
Prijs: 77,00 €
Betaalwijze

Wat deelnemers zeggen

‘Ik vond het een openbaring! Aan het eind veel meer contact met de vloer dan in het begin en tussendoor voelde ik me veel langer worden.’
‘Normaal doe ik yoga, dit voelt heel anders en heel fijn.’
‘Ik sta zo anders, veel meer in mijn skelet gedragen en met zoveel gemak. Ik ben ook anders gaan lopen en houd dat langer vol.’
‘Normaal voel ik me meer als een blokkendoos die ik overeind moet houden. Nu voelt het als een geheel. Voelt heel fijn.’
“Ik heb de eerste twee lessen gevolgd. Ik vind die lessen zo’n mooi vervolg op de ademlessen, omdat het mijn borstkas verder verruimt. Daarmee voelt het als een stimulans bij het herstel van Corona. Door al dat hoesten en het benauwde gevoel op mijn longen helpt het bij het openen van mijn borstkas en ben ik de band rondom mijn borstkas nu (voorlopig?) kwijt, en alsof ik mijn longen weer een beetje terugkrijg. Veel dank! Hartelijke groet, Emma”

Download 2 gratis Bewustworden door Beweging lessen